icoStrong technological background

icoEnvironmentally friendly operation

icoOrders 24/7 - eshop

icoMon-Fri 8:00-15:00

Roll-upy

Přejít do E-shopu

Roll–up je lehký a skladný stojan pro okamžitou prezentaci firmy či konkrétních produktů. Je možné ho využít na veletrhu, výstavním stánku či konferenci.

Představují jednu z nejpoužívanějších forem indoorové reklamy. Jsou ideálním řešením v případě, že hledáte nástroj efektivní prezentace. Mezi přednosti patří jednoduchá složitelnost, mobilnost a také možnost výměny motivů bannerů po ukončení kampaně.

V jednom zakoupeném balíčku získáte spolehlivý systém, plnobarevný potisk a praktickou přenosnou tašku. Spolu s vynikající ochranou grafiky při přepravě jsou i předurčeny pro časté skládání, rozkládání a přemisťování. Roletkový stojan postavíte bez námahy do 2 minut, některé i rychleji.

Jednotlivé systémy se odlišují rozměry, způsobem uchycení grafiky, použitými materiály, vzhledem, stabilitou, kvalitou a tím i cenou.

 • ROLL-UP BANNERS

  Banner blockout ENDUTEX 510 g/m2

  We generally use it for interior applications where there is a requirement for a fine smooth surface of the material, its opacity and low thickness - for example for shop windows or roll-up mechanics. It is available up to a width of 320 cm.

  Polypropylen roll-up display film IP 2903

  The material is suitable for a wide range of applications. It has excellent flatness and is therefore ideal for roll-up systems or P.O.S. systems. It is semi-matt and highly water and scratch resistant. This semi-rigid, single-sided material provides high print quality. The material is 190μ thick and weighs 170 g/m2 We print with mildsolvent and UV printing and also use it for lighted applications.

  Roll up display grey back

  Effective variant of roll up film, same properties as ROLL UP DISPLAY silver back. The grey back reduces backlighting. Printing width up to 137 cm.

  Roll up display silver back

  A luxury variant of roll up film, silver back side so no light shines through. Printed up to 137cm wide and printed in photorealistic quality. Recyclable polyester material. In combination with UV or latex printing a completely eco-friendly product.

  Expertex Double

  This is a textile with the advantage of double-sided printing. 100% polyester textile with a luxurious satin finish and black interlining suitable for balls, events, as a decoration for curtains, etc. The advantage is the non-translucent light. Fire resistant material, it has M1 and B1 certification. It is suitable for UV printing and is available up to 510cm wide. In combination with UV printing it is a completely environmentally friendly product.

  icon
  icon
  icon
  icon
  icon
 • ROLL-UP BANNERY

  Roll-Up Design   – Systém s luxusním vzhledem bez nožiček, který je ovšem velice stabilní. Navíjení plátna úplně zespodu zabezpečuje maximální viditelnost grafiky.   Roll up   má celo-stříbrné hliníkové tělo s plastovými bočnicemi a poloteleskopickou vzpěrnou tyč o výšce 200 cm.

  Roll-Up Klasik – Nejběžnejší na trhu, mechanika je u nás dostupná v šíři 80, 85 a 100 cm. Opět lehká, jednoduše přenosná mechanika se skládací vzpěrnou tyčkou, která se zasouvá do otvoru v hliníkovém tele. Ekonomická varianta kvalitního a stabilního roll up-u.

  Roll-Up Ekonomik   – Vysoce stabilní bannerový systém, s masívnější a o něco těžší konstrukcí než má Roll-up Start. Má také stejný design. Plátno se z něj navíjí úplně od země. Výsledkem je výborná viditelnost grafiky a také elegantní vzhled, při kterém je navíc samotný systém minimálně viditelný. K dispozici máme šíře 80 a 85 cm.

Let us know what your idea is

We will get back to you within 24 hours

ico

Professional result

ico

Large- and small-format printing

ico

Dozens of top printers

ico

Distinctive colour saturation

ico

High resolution

background

Place your order online

Conveniently directly in our Web2Print e-shop

Go to eshop