background

NAŠÍ SPECIALITOU JSOU SUBLIMAČNÍ I UV POTIŠTĚNÉ TEXTILY I RÁMOVÉ SYSTÉMY

Sháníte propagační materiály na firemní akci, konferenci, nebo koncert, díky kterým budete už z dálky vidět? Kvalitně zpracované reklamní doplňky a plakáty okamžitě přitáhnou pozornost kolemjdoucích. Profesionálně vám potiskneme vše od bannerů přes roll-upy a hop-up stěny až po světelné LED UP stěny.

picture
ico

ico

ico

ico

ico

PROFESIONÁLNÍ VELKOFORMÁTOVÝ A DIGITÁLNÍ TISK

Se zárukou nejvyšší kvality a rychlého dodání

Naše společnost SRP s.r.o. se sídlem v Brně byla založena roku 1992 a už od počátku své existence se zabývá velkoformátovým a digitálním archovým tiskem. Vlastníme více než 11 tiskáren a dalších dokončovacích špičkových zařízení, které nám pomáhají zvládat velkoformátový tisk na profesionální úrovni. Soustředíme se také na systém print and cut workflow a automatizaci vnitřních procesů, aby naše výstupy byly vždy na profesionální úrovni. Se svými zákazníky od začátku spolupráce aktivně komunikujeme a dbáme na to, aby výsledné dílo zcela odpovídalo jejich představám.

V rámci velkoformátového tisku našim klientům nabízíme tvorbu bannerů, billboardů, reklamních tabulí a desek , vlajek, velkoplošných textilů, roll-upů a dalších prezentačních systémů, plakátů a hliníkových konstrukcí – ať už závěsných, samostatně stojících, či jako obrazy na zeď, vše s možností podsvětlení a výměnných textilních grafik Malonákladový tisk zahrnuje vizitky, vstupenky, letáky, etikety, knihy, časopisy, lístky, katalogy, manuály, brožury a nástěnné i plánovací kalendáře.

U nás je velkoformátový i digitální tisk doslova uměním. Kontaktujte nás s konkrétní poptávkou, nebo navštivte naši pobočku v Brně a přesvědčte se sami.

picture

Vytiskněte si desítky různých typů tiskových materiálů

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

prejit_do_eshopu
20220214073712619.png
20221103080630925.png