Tiskový stroj CANON IPF 8100

Tiskárna iPF8100 používá systém 12 barevných pigmentových inkoustů LUCIA a poskytuje výjimečnou kvalitu tisku a nepřekonatelnou produkční všestrannost do šíře 44" - 1118mm.


Vlastnosti

  • Nejkvalitnější fototisk, šířka 152 cm
  • Vysoce kvalitní výtisky o šířce 44" - 1118mm
  • Tisk fotografií do interiérů, s nejvyšší barevnou brilancí, fotoreprodukce
  • Unikátní 12-ti barevný pigmentový inkoustový systém LUCIA
  • vhodný pro tisk interiérových backlightů


Hlavní výhody

iPF8100 nabízí vysoké produkční rychlosti, jedinečnou kvalitu tisku, vynikající spolehlivost a výjimečnou všestrannost pro profesionální grafiky. Vestavěný pevný disk s kapacitou 80 GB umožňuje efektivní tisk i velmi složitých úloh.


Ohromující výtisky a nátisky

iPF8100 je vybavena nejnovějším systémem 12 barevných pigmentových inkoustů LUCIA od společnosti Canon, pro splnění náročných požadavků produkčních a nátiskových prostředí i profesionálního zpracování a tisku fotografií. Systém pigmentových inkoustů LUCIA ve spojení se zdokonalenou technologií zpracování obrazu poskytuje široký rozsah barev a jemné gradace, omezuje vznik bronzingu a zajišťuje výtisky, které jsou vysoce odolné proti poškrábání.

Systém také poskytuje vylepšenou reprodukci černé barvy a zdokonalené detaily v tmavých oblastech, a nabízí tak výjimečnou kvalitu pro tisk fotografií.

Zvýšená přesnost tisku textů a čar i vynikající stejnorodost barev v ploše umožňují používání tiskárny také jako pozoruhodně přesné nátiskové zařízení.

<     Zpět na všechny strojeico

ico

ico

ico

ico

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

prejit_do_eshopu