icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

Vazba V1 Foldnak 40

Osvědčená konstrukce tohoto stroje je ověřena mnoha tisíci instalacemi u uživatelů v celém světě. Foldnak 8 disponuje šicími hlavami robustní koncepce, určenými pro dlouhodobý provoz. Jsou k dispozici ve standardním provedení(210 skobek) pro ploché šití i šití s očkem (závěsné) anebo v provedení pro 5000 skobek na ploché šití. Lze použít až 4 šicí hlavy (2 standardně).

Skobky jsou vždy umístěny přesně v lomu složky a to díky patentovanému principu Nagel. Pohyblivá spodní ohýbací „kladívka“ jsou zárukou toho, že konce skobek nevyčnívají z papíru. Boční srovnání složky a kontrola správného naložení fotobuňkou je zárukou přesných pracovních výsledků.

Dostatečná kapacita šití umožňuje brožuru až o 120 stranách (při 70 g/m2). Lze zpracovávat formáty od CD brožury až pro SRA 3. Nastavení stroje na zakázku a práce s ním je pro obsluhu stroje velmi snadná. Stroj je možné připojit do linky nejen ke snášecím strojům Nagel, nýbrž i dalších výrobců jako: Nagel, Plockmatic, Watkiss, Uchida, Duplo, Horizont. K připojení je nutné elektronické řízení Nagel, které se dodává dle typu snášecího stroje. K Foldnaku 40 lze též kdykoliv připojit čelní ořez Nagelico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu