icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

PVC samolepky, polepy aut, řezaná grafika

Přejít do E-shopu

Termín dodání tisku do 3 dnů. Odesíláme již do 24 hodin! Výroba samolepek je u nás velmi rychlá.

V oblasti   samolepících reklamních a propagačních prvků   dokážeme nejen materiály potiskovat a opatřovat   foliovou   nebo   tekutou laminací, ale i vyrábět   tvarové samolepky   a to výřezem pomocí plotteru na jakýkoliv tvar.

Vyrábíme tiskneme:

 • samolepící fólie na dopravní prostředky,
 • samolepící fólie na rovné povrchy, jako jsou tabule a billboardy,
 • samolepící fólie na okna – One vision – s certifikací pro použití na dopravní prostředky – motiv je viditelný z venku a zevnitř je fólie průhledná,
 • nebo také DOUBLE View - tisk z jedné strany, grafika je viditelná oboustranně jako frontlit i backlit,
 • samolepící fólie na stěny,
 • podlahovou grafiku do interiéru i na ulici.

 

 

NOVINKA   -   DOUBLE WAY VISION

MOTIV JE VIDITELNÝ ZEVNITŘ I Z VENKU!!!

 • Materiál Double view okenní fólie
 • Tisk 4/0 CMYK mildsolvent nebo UV
 • Šíře tisku maximálně 134 cm
 • Životnost 1 rok v exteriéru, 3 roky v interiéru
 • Repoziční lepidlo

Tato   samolepící fólie   obsahuje průhlednou rozptylovou vrstvu, která umožňuje při tisku z jedné strany, vysoké rozlišení a vysokou barevnou sytost motivu pro pohled z obou stran skleněné plochy.

Takové pojednání průhledných skleněných, akrylátových nebo polykarbonátových ploch se může stát excelentním designérským prvkem v interiéru prodejen, na výlohách v nákupních galeriích, na výstavních expozicích nebo pro pojednání skleněných ploch na budovách.

Příklad kalkulace   pro 10 ks 100 x 200 cm:   Cena za jeden kus 900,- Kč + DPH

ONE WAY VISION

PRO VÝLOHY A ROVNÉ PLOCHY JEDNOLETÁ

MOTIV JE VIDITELNÝ Z VENKU, ZEVNITŘ MÍRNÉ ZATMAVENÍ

 • Materiál One way vision okenní fólie
 • Tisk 4/0 CMYK mildsolvent nebo UV
 • Šíře tisku maximálně 152 cm
 • Životnost 1 rok v exteriéru

Tato perforovaná samolepící fólie umožňuje při tisku z jedné strany, viditelnost motivu pro pohled pouze z jedné strany průhledové plochy.

Tento typ pojednání průhledných skleněných, akrylátových nebo polykarbonátových ploch je vhodný tam, kde požadujeme dojem celistvého obrazu z venkovní strany při zachování průhledu zevnitř. Například na výlohách restaurací, kaváren, obchodů, v nákupních galeriích, na výstavních expozicích nebo pro pojednání skleněných ploch na budovách.

Příklad kalkulace   pro 10 ks 100 x 200 cm:   Cena za jeden kus 800,- Kč + DPH

POLEPY AUT

Efektivní a velmi nenákladná forma reklamy - to je reklama na Vašem autě - polepy aut. Nechte si od nás potisknout a polepit vozidlo a Vaši klienti se o Vás dozví. Vyrábíme potisky na kvalitní polymerické nebo lité fólie s použitím mildsolvent nebo solvent inkoustu pro vysokou trvanlivost a UV stabilitu reklamního polepu. Kromě standardních fólií pro tisk využíváme také vinylové samolepící fólie čiré, reflexní nebo "one vision" na okenní grafiku, které jsou jednostranně průhledné. Polepy aut od nás Vám vydrží!

 • VÝROBA SAMOLEPEK, KVALITNÍ TISK SAMOLEPEK

  Tiskneme na PVC samolepky monomerické tříleté, pětileté, polymerické sedmileté, lité s plošným i kanálkovým lepidlem (easy apply), pro snadnější aplikaci na celkové polepy vozidel. Tisk samolepek provádíme na lesklé, matné, bílé, barevné i čiré materiály a také na reflexní a fluorescentní fólie, one vision fólie pro okenní grafiku, na fólie imitující pískované sklo, atd.

  One way vision 1-letá perforovaná IP 2705

  Jedná se o 160 μ silnou fólii s perforací 60/40 a 1,5 mm otvory pro polep výloh a krátkodobé kampaně na sklech dopravních prostředků

  One way vision 3-letá perforovaná ORAJET 3675

  Jedná se o 140 μ silnou fólii s perforací 50/50 a 1,5 mm otvory pro polep skel dopravních prostředků.

  Samolepící fólie litá 10-letá ORAJET 3951 GRA lesk, bílá

  Je litá 10-ti letá fólie v bílé barvě s šedým lepidlem, která na rozdíl od předchozí fólie je opatřena tzv. kanálkovým lepidlem pro snadnější odvod vzduchu při lepení. Dá se před aktivací sejmout z povrchu a znovu osadit (repoziční lepidlo) Fólie je vhodná na dlouhodobé aplikace do exteriéru a pro snadnější aplikaci na dopravní prostředky do prolisů, pro celopolepy vozidel. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku s příslušnou UV laminace je 5 let v exteriéru. Fólie má tloušťku 53 μ. Materiál je dostupný v šíři do 155 cm.

  Samolepící fólie litá 10-letá ORAJET 3951 lesk, bílá, čirá

  Je litá 10-ti letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým, povrchem a čirým nebo šedým lepidlem. Fólie je vhodná na dlouhodobé aplikace do exteriéru a na dopravní prostředky do prolisů a namáhaných částí karosérií, pro celkové polepy vozidel. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku s příslušnou UV laminace je 5 let v exteriéru. Fólie má tloušťku 53 μ. Materiál je dostupný v šíři do 155 cm.

  Samolepící fólie monomerická 3-letá ORAJET 3164 lesk, mat

  Je monomerická 3-4 letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým nebo matným povrchem a čirým nebo šedým lepidlem permanentním nebo semipermanentním. Fólie je vhodná na krátkodobé a střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku bez laminace je 2 roky v exteriéru. Při laminaci se trvanlivost zvyšuje na 3 roky. Pro lepení je snadnější používat tloušťku 100μ. a proto tiskneme výhradně na fólii této tloušťky. Materiál je dostupný v šíři do 160 cm

  Samolepící fólie monomerická 5-letá ORAJET 3651 lesk, mat, pololesk

  Je monomerická 5-ti letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým, pololesklým nebo matným povrchem a čirým nebo šedým lepidlem permanentním nebo semipermanentním. Fólie je vhodná na střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku bez laminace je 2 roky v exteriéru. Při laminaci se trvanlivost zvyšuje na 4 roky. Fólie má tloušťku 70 μ. Materiál je dostupný v šíři do 160 cm.

 • VÝROBA SAMOLEPEK, KVALITNÍ TISK SAMOLEPEK

  • Tisk samolepek provádíme solvent based, mildsolvent i UV inkousty.
  • Samolepky tiskneme na strojích DURST Rho 320r, OCE ARIZONA 350 XT.
  • Tiskneme v maximální šíři role 160 cm z jednoho ks.
 • VÝROBA SAMOLEPEK, KVALITNÍ TISK SAMOLEPEK

  • Abychom mmohli zkrátit dodací termíny na minimum a abychom dosáhli nejvyšší preciznosti pro dokončovacím zpracování samolepek používáme, výrobní workflow Print and Cut. Tzn., že tiskneme více tiskových úloh na stejnou samolepící folii a se stejným požadovaným typem laminace současně a následně z celé role rozřezáváme dle předtištěných značek a čárového kódu na stroji ZUND G3, 3 XL 2500 jednotlivé tiskové úlohy na jednotlivé samolepky a pak následuje kompletace a balení. Tak dosahujeme rychlost a přesnost zpracování v rychlých dodacích termínech.
  • U Samolepek pro polepy aut provádíme laminaci polymerickým nebo litým laminem vždy stejné značky jako samotná fólie, aby se neprojevovala různá tepelná roztažnost u různých použitých materiálů.
  • Provádíme tekutou laminaci pro lepení grafiky do složitých prolisů jako ekonomičtější variantu drahých litých sendvičů.
  • Provádíme tvarový ořez na řezacím plotteru MIMAKI CG 160 s optickým systémem čtení ořezových značek OPOS.
  • Provádíme aplikaci potištěných fólií i na složité povrchy.
  • Laminujeme teplou i studenou laminací na stroji SEAL Image 62+ v šíři 155 cm a Flexilam S 165 matnými i lesklými laminy s i bez UV ochrany.
  • Provádíme také tekutou laminaci.
  • Provádíme tvarový ořez na řezacím plotteru MIMAKI CG 160 s optickým systémem čtení ořezových značek OPOS nebo na řezacím stole ZUND G3, 3XL 2500, rozřezávaní na formáty na automatické řezačce Fotoba XLD 1700.
  • Provádíme polepy desek ručně i na automatickém polepovacím stroji, polepy výloh, polepy dopravních prostředků včetně celkových polepů, polepy stěn v interiéru i exteriéru.

Dejte nám vědět, jakou máte představu

We will get back to you within 24 hours

ico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu