icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

Používané tiskové materiály

možnou rychlost tisku na našich vybraných tiskových technologiích, na kterých chceme materiál potiskovat, při zachování maximální kvality a konzistence tisku v plnobarevných plochách bez pruhů a jiných výpadků. Požadované vlastnosti pro kvalitu tisku jsou dány potřebným povrchovým napětím, porézností, strukturou, množstvím přidaných změkčovadel (ftalátů), bělících látek atd.Používáme pouze prověřené kvalitní a značkové tiskové materiály. Před zavedením nového tiskového materiálu do našeho tiskového portfolia nejdříve materiál testujeme na co nejvyšší Orafol LogoPokud materiál vyhoví této první zkoušce a již jsou vybrány technologie, na kterých bude potiskován, následně vždy necháme na tento materiál zpracovat barevnou kalibraci – linearizaci s ink – limitem a naměřením vhodného ICC profilu pro zpravidla tři tiskové rychlosti od nejkvalitnějšího režimu, po produkční. Pro naši tiskovou produkci používáme pouze tyto značkové materiály:

 • Display 210

  Lehce strečový textilní materiál se 100% obsahem polyesteru, vyznačuje se jemnou textilní strukturou. Je ideální pro grafiku pro grafiku na výstavy a POP. K dispozici je v šířích až 310 cm. Materiál je vhodný i pro prosvětlené aplikace při tisku s vyšším nasycením. Je určen pro potisk sublimací a to přímý i transferový. Má certifikát nehořlavosti B1. Motivy vytištěné na tento materiál se vyznačují excelentním barevným podáním.

  Expertex Flag

  Tento transparentní materiál je vhodný pro tisk vlajek. Tiskne se způsobem přímého potisku textilu s následnou sublimační tepelnou fixací při 195 C. Materiál se vyznačuje lehkostí a po protisku je z rubové strany vidět s cca 90 % intenzitou lícový motiv. Gramáž má 110 g/m2. Potiskujeme sublimací s následnou fixací.

  icon
  icon
  icon
  icon
  icon

  Stretch Canvas 240 FR ws

  Lehce strečový textilní materiál se 100% obsahem polyesteru, vyznačuje se jemnou textilní strukturou. Je ideální pro grafiku pro grafiku na výstavy a POP. K dispozici je v šířích až 310 cm. Materiál je vhodný i pro prosvětlené aplikace při tisku s vyšším nasycením. Je určen pro potisk sublimací a to přímý i transferový. Má certifikát nehořlavosti B1. Motivy vytištěné na tento materiál se vyznačují excelentním barevným podáním.

  Polyesterová zimní vlajkovina 110 g

  Tento transparentní materiál je rovněž vhodný pro tisk vlajek. Tiskneme způsobem přímého potisku textilu s následnou sublimační tepelnou fixací při 195 C. Materiál se vyznačuje lehkostí a perforacemi pro snadnější propustnost vzduchu a po protisku je z rubové strany vidět cca 95 % lícového motivu. Gramáž má 110 g/m2. Má certifikaci B1. Potiskujeme sublimací s následnou fixací.

  Polyesterový satén 170 g

  Tento lesklý atlasový materiál je vhodný pro tisk transparentů a luxusních interiérových textilních dekorací. Tiskneme způsobem přímého potisku textilu s následnou sublimační tepelnou fixací při 195 C. Materiál se vyznačuje jemností na dotek. Po potisku není z rubové strany vidět motiv. Gramáž má 170 g/m2. Má certifikaci B1. Potiskujeme sublimací s následnou fixací.

  Polyesterová tkanina PAVEL 240 g

  Tento vysoce bílý materiál je vhodný pro tisk transparentů a luxusních interiérových textilních dekorací. Tiskne se způsobem tisku na sublimační papír a následného transferu na kalandru. Materiál se vyznačuje vynikající barevností a díky své gramáži je vhodný například pro závěsy a jiné bytové dekorace. Po potisku není z rubové strany vidět motiv. Gramáž má 240 g/m2.

  Polyesterová strečová tkanina 160 g

  Tento elastický bílý materiál je vhodný pro tisk transparentů a interiérových textilních dekorací. Tiskne se způsobem tisku na sublimační papír a následného transferu na kalandru. Materiál se vyznačuje vynikající barevností a díky přísadě LYCRA je elastický a tedy vhodný například pro vypínání do tvarově složitějších konstrukcí. Po potisku není z rubové strany vidět motiv, ale může mírně prosvítat zejména v tmavších odstínech. Materiál je tedy vhodný pouze k jednostranné pohledové aplikaci.

 • Expertex Airtex FR 280 g/m2

  je jemný textilní materiál s uzavřenou povrchovou strukturou. Akrylátový nános poskytuje nízkou hmotnost a elasticitu tohoto reklamního banneru. Je vhodný pro shop design, na výstavní expozice, pro vypínání na velké rámové konstrukce, jako bezespárá stěna nebo na závěsné podhledy.

  • K dispozici je do šíře 500 cm.
  • Materiál má certifikaci klasifikace B1.

  Artist heavy 290 g/m2

  Textilní materiál se 100% obsahem polyesteru, vyznačuje se strukturou podobnou plátnu. Je ideální pro grafiku do závěsných systémů, POP displeje, obložení stěn nebo pro grafiku na výstavy. K dispozici je v šířích 320 a 505cm. Materiál je vhodný i pro prosvětlené aplikace při tisku s vyšším nasycením. Má certifikát nehořlavosti B1.

  Terra heavy 250 g/m2

  Textilní materiál se 100 % obsahem polyesteru, vyznačuje se jemnou textilní strukturou. Je ideální pro grafiku pro grafiku na výstavy a POP. K dispozici je v šířích 320 a 505cm. Materiál je vhodný i pro prosvětlené aplikace při tisku s vyšším nasycením. Má certifikát nehořlavosti B1.

  Expertex Double

  Jedná se o textil s výhodou možnosti oboustranného tisku. 100% polyesterový textil s luxusním saténovým povrchem a černou proložkou vhodný na plesy, akce, jako dekorace závěsy apod. Výhodou je neprosvítající světlo. Ohnivzdorný materiál, má certifikace M1 a B1. Je vhodný pro UV tisk a je dostupný do šíře 510cm. V kombinaci s UV tiskem je zcela ekologický produkt.

  icon
  icon
  icon
  icon
  icon

  Expertex Lux

  Jedná se o textil se 100 % obsahem polyesteru a akrylovým povlakem. Je to měkká a lesklá textilie. Vhodné využití obecně pro prosvětlení, a konkrétně například jako vnitřní dekorace, nebo na výrobu světelných boxu. Ohnivzdorný materiál, má certifikace M1 a B1.

  icon
  icon
  icon
  icon
  icon

  Backlighttex FR 240 g/m2

  Neelastický textilní materiál, velmi odolný a vhodný pro aplikace na podsvícení. Je ideálním řešením pro produkty, jako jsou světelné boxy. Tisk na tento textil nabízí perfektní hustotu a sytost barev. Je nehořlavý, má certifikaci B1. Dostupná šíře maximálně 300 cm.

  Expertex Black

  100% polyesterový materiál o plošné hmotnosti cca 245g/m2, který je díky černé zadní straně zcela neprůsvitný a najde uplatnění všude tam, kde by standardní textilní materiál prosvítal. Je vhodný pro potisk na UV tiskárnách. Materiál je k dispozici v šířích 155, 252, 310 a 510 cm.

  icon
  icon
  icon
  icon
  icon

  Canvas Dali

  Plátno, na které je možné tisknout ve fotorealistické kvalitě se širokou škálou využití. Například pro POS produkty, výstavy. Tento přírodní produkt se netřepí, je neprůhledný a odolný vůči ohni. Je dostupný do šíře 155 cm. Ideální pro umělecké reprodukce, do aplikací s napnutým plátnem, divadelních kulis.

  Canvas Goya 330 g/m2

  Plátno vhodné pro fotografické reprodukce, reprodukce uměleckých děl nebo pro vnitřní dekoraci, jé lehčí verzí materiálu Van Gogh. Dostupné v šíři maximálně 255 cm.

  Canvas Van Gogh 370 g/m2

  Je vhodný pro fotografické reprodukce, reprodukce uměleckých děl nebo pro interní dekoraci. Jedná se o 100% bavlnu. Dostupné v šíři maximálně 310 cm.

  Be.tex Genius 360 g/m2

  Prémiový textilní materiál, s gramáží 360 g/m2 a hrubší strukturou, takže může imitovat přírodní materiály. Je vhodný do obchodů s konfekcí nebo do prostorů s ekologickým akcentem. Vhodný pro UV tisk a tisk do šíře 305 cm. Má certifikát nehořlavosti M1. V kombinaci s UV tiskem zcela ekologický produkt. Používáme zejména pro tisk roll-up bannerů.

  Airtex magic FR MEHLER 330 g/m2

  AIRTEX magic FR má jednu stranu lehce lesklý povrch a druhá strana lehce matný. Může být potištěn z obou stran a je velice dobře svařitelný díky PVC nánosu. Je rovněž vhodný pro shop design, na výstavní expozice, pro vypínání na velké rámové konstrukce, jako bezespárá stěna nebo na závěsné podhledy. Rozdíl oproti prvnímu materiálu Airtex FR je v jeho povrch a o něco výraznější barevné brilanci některých barevných odstínů při tisku solventním inkoustem. K dispozici je do šíře 500 cm.- Materiál má certifikaci klasifikace B1.

  PES Flag 110 g/m2

  Solvotex PES Flag je pletená polyesterová vlajkovina o plošné hmotnosti cca 110 g/ m2. Nabízí velmi dobrou kvalitu tisku na produkčních tiskových strojích. Díky dobré průhlednosti a dobré brilantnosti tisku jde o materiál vhodný k výrobě vlajek, interiérových dekorací nebo výstavních expozic. Materiál má certifikaci klasifikace B1.

  Solvotex Artist Light 190 g/m2

  Solvotex Artist Light je polyesterový textilní materiál o plošné hmotnosti 190 g/ m2. Materiál je opatřen z jedné strany coatingem pro solventní inkousty, z druhé strany je možné jej potisknout Dye-Sub. Oproti vlajkovině je hustý, průsvitný, ale zcela neprůhledný. Jedná se o univerzální textilní materiál, který je možné díky jeho charakteristice použít jako interiérová umělecká dekorace, je možné jej prosvítit v light boxech.

  Solcanvas matt

  Je malířské plátno s jemným reliéfem v ekonomické variantě. Je vhodné pro fotografické reprodukce a pro interiérové dekorace. Je možné ho vypnout na blindrám a případně následně osadit do rámu. Materiál potiskujeme mildsoventní nebo UV technologií. Je k dispozici do šíře role 137 cm.

  Artistic canvas 440 g/m2

  Je malířské plátno s hlubší strukturou, která výtečně imituje šepsovaný podklad pro malbu na plátně. Je vhodné pro fotografické reprodukce a reprodukce uměleckých děl - olejomaleb. Materiál potiskujeme mildsoventní nebo UV technologií. Je k dispozici v šíři role 122, 137 a 160cm.

 • Polyesterový koberec

  Tento vysoký koberec se spodní impregnovanou podložkou poskytuje vynikající barevné výsledky při tisku fotografických motivů pro luxusní dekorace firemních show-roomů, výstavních expozic nebo zakázkových interiérů. Způsob tisku je na sublimační papír s následným transferem na kalandru.

  Koberec Extra

  Vhodný pro UV tisk, dostupný v šíři maximálně320 cm. Hodí se nejvíc pro interiérové dekorace, jako rohož do firemních hal, čekáren, předsíní apod. Nebo jednoduše v případě, že máte nedostatek plochy pro Vaši reklamu. Pro krátkodobé účely může být vystaven i v exteriéru.

 • PVC lehčené desky tloušťky 1 – 19 mm FOAM-lite

  Pro digitální UV potisk a následný ořez používáme desky Foamalite - je to volně pěněné PVC - PVCP. Má oproti plným deskám výrazně nižší hmotnost a lepší mechanickou zpracovatelnost. Materiál je těžce hořlavý, samozhášivý. U bílých desek je garantována UV odolnost až 5 let.Standardní rozměry: 2000x1000 mm, 3050x1560 mm, 3050x2050 mm.

  KAPPA desky 3, 5, 10 mm

  Pro digitální UV potisk a následný ořez lehčených formátů a tvarových poutačů, používáme odlehčené sendvičové desky KAPPA. KAPPA Line je sendvič „papír- PUR- papír“ KAPPA Plast je sendvič „plast-PUR-plast Tyto základní desky se dodávají v rozměrech: 500 x 700, 1000 x 700, 1000 x 1400, 3000 x 1400, (3050 x 1530 a 3050 x 2050 – tyto pouze v tl. 5 a 10 mm) Zajímavé jsou rovněž desky KAPPA tex s povrchem, který imituje vzor plátna a KAPPA fix s lepící vrstvou pro kašírování fotopapírů

  PLEXISKLO - akrylát

  Polymetylmetakrylát je obecně označovaný jako akrylát nebo plexisklo, XT značí výrobu extruzí. Pro přímý potisk nebo polep translucentní fólií používáme plexi čiré nebo opál – mléčné bílé s rozptylovou vrsvou, případně plexi lité v barevných odstínech.
  Standardní rozměry: 3050x2050 mm, 3050x2150 mm, 4050x2050 mm, 6000x2100 mm. Tloušťky materiálu od 1,5 do 20 mm

  Lexan – dutinkový polykarbonát

  Pro potisk na UV technologii a polep řezanou grafikou nebo tištěnou a laminovanou fólií používáme polykarbonátové dutinkové desky, jejichž výhoda je nízká hmotnost a velký rozměr z jednoho kusu desky. Materiál je k dispozici v provedení čirém, kouřovém a mléčném – opálovém a v tloukách 4,5 až 16 mm. Rozměry desek jsou 2100 x 6000 mm a od tloušťky 6 mm variantně na objednání i 2100 x 7000 mm

  MIKRONDA – dutinkový polypropylen

  Pro potisk na UV technologii a polep řezanou grafikou nebo tištěnou a laminovanou fólií používáme rovněž polypropylenové dutinkové desky, jejichž výhoda je nízká hmotnost. Dutinkový (komůrkový) polypropylen je určen zejména pro interiéry, ale může být krátkodobě použit i pro exteriér. Vyznačuje se mimořádnou lehkostí a značnou houževnatostí. Lze použít pro potisk, výsek, ohýbání.
  Materiál je k dispozici v tloušťkách 3,0 - 10,0 mm
  Rozměry: dle typu a gramáže 2000x3000 mm a 1000x1400 mm

  Hliníkové lehčené desky tloušťky 2 – 4 mm Alubond

  Pro digitální UV potisk, polep laminovanou fólií nebo plotterovou grafikou, pro namáhané realizace nebo pro dlouhodobé a tvarově stálé aplikace v exteriéru používáme desky Alubond. Materiál je kombinací lehkého polyetylénového jádra v tenkých hliníkových deskách. V poměru ke své pevnosti a rozměrové stálosti má nízkou hmotnost a výborně odolává povětrnostním vlivům.
  Standardní rozměry: 2500x1250 mm, 3050x1500 mm.

 • Polypropylen roll-up display film IP 2903

  Materiál je vhodný pro širokou škálu aplikací. Vyznačuje se vynikající rovinatostí a je tedy ideálním řešením pro roll-up systémy nebo pro P.O.S. systémy. Je polomatný a vysoce odolný proti vodě a poškrabání. Tento polotuhý, jednostranný materiál poskytuje vysokou kvalitu tisku. Materiál je silný 190μ a gramáž má 170 g/m2 Potiskujeme mildsolventem a UV tiskem a používáme i pro prosvětlené aplikace.

  Polyester pop up silver back 2916

  Rigid polyester film for pop up displays. The silver back side serves to give a more luxurious look and also 100% prevents light penetration. It has exceptional stability, is durable and has been anti-static treated for hassle-free printing. It provides excellent color resolution. Available in a maximum width of 91 cm

  Roll up display grey back

  Efektivní varianta roll up filmu, stejné vlastnosti jako ROLL UP DISPLAY silver back. Šedá zadní strana tlumí prosvítání protisvětla. Tisk do šíře 137 cm.

  Roll up display silver back

  Luxusní varianta roll up filmu, stříbrná zadní strana, díky čemu neprosvítá žádné světlo. Tisk do šíře 137cm a potisk ve fotorealistické kvalitě. Recyklovatelný polyesterový materiál. V kombinaci s UV nebo latexovým tiskem zcela ekologický produkt.

  Polystyren pop-up display film IP 2910

  Materiál je vhodný pro aplikaci Pop – up stěn. Je polomatný a tuhý, poskytuje vysokou kvalitu tisku. Materiál je silný 450μ a gramáž má 635 g/m2 Potiskujeme mildsolventem a UV tiskem.

  Becklit polyester display film IP 2605

  Tento translucentní materiál je vhodný pro beklitové aplikace. Je lesklý a polotuhý, poskytuje vysokou kvalitu tisku. Materiál je silný 215μ a gramáž má 175 g/m2. Má certifikaci B1. Potiskujeme mildsolventem a UV tiskem.

 • One way vision 1-letá perforovaná IP 2705

  Jedná se o 160 μ silnou fólii s perforací 60/40 a 1,5 mm otvory pro polep výloh a krátkodobé kampaně na sklech dopravních prostředků

  One way vision 3-letá perforovaná ORAJET 3675

  Jedná se o 140 μ silnou fólii s perforací 50/50 a 1,5 mm otvory pro polep skel dopravních prostředků.

  Samolepící fólie litá 10-letá ORAJET 3951 GRA lesk, bílá

  Je litá 10-ti letá fólie v bílé barvě s šedým lepidlem, která na rozdíl od předchozí fólie je opatřena tzv. kanálkovým lepidlem pro snadnější odvod vzduchu při lepení. Dá se před aktivací sejmout z povrchu a znovu osadit (repoziční lepidlo) Fólie je vhodná na dlouhodobé aplikace do exteriéru a pro snadnější aplikaci na dopravní prostředky do prolisů, pro celopolepy vozidel. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku s příslušnou UV laminace je 5 let v exteriéru. Fólie má tloušťku 53 μ. Materiál je dostupný v šíři do 155 cm.

  Samolepící fólie litá 10-letá ORAJET 3951 lesk, bílá, čirá

  Je litá 10-ti letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým, povrchem a čirým nebo šedým lepidlem. Fólie je vhodná na dlouhodobé aplikace do exteriéru a na dopravní prostředky do prolisů a namáhaných částí karosérií, pro celkové polepy vozidel. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku s příslušnou UV laminace je 5 let v exteriéru. Fólie má tloušťku 53 μ. Materiál je dostupný v šíři do 155 cm.

  Samolepící fólie monomerická 3-letá ORAJET 3164 lesk, mat

  Je monomerická 3-4 letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým nebo matným povrchem a čirým nebo šedým lepidlem permanentním nebo semipermanentním. Fólie je vhodná na krátkodobé a střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku bez laminace je 2 roky v exteriéru. Při laminaci se trvanlivost zvyšuje na 3 roky. Pro lepení je snadnější používat tloušťku 100μ. a proto tiskneme výhradně na fólii této tloušťky. Materiál je dostupný v šíři do 160 cm

  Samolepící fólie monomerická 5-letá ORAJET 3651 lesk, mat, pololesk

  Je monomerická 5-ti letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým, pololesklým nebo matným povrchem a čirým nebo šedým lepidlem permanentním nebo semipermanentním. Fólie je vhodná na střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku bez laminace je 2 roky v exteriéru. Při laminaci se trvanlivost zvyšuje na 4 roky. Fólie má tloušťku 70 μ. Materiál je dostupný v šíři do 160 cm.

  Samolepící fólie polymerická 7-letá IP 2503 lesk

  Je polymerická7-ti letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým povrchem a čirým lepidlem permanentním. Fólie je vhodná na dlouhodobé a střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku bez laminace je 2 roky v exteriéru. Při laminaci se trvanlivost zvyšuje na 5 let. Fólie má tloušťku 70 μ. Materiál je dostupný v šíři do 160 cm.

  MACtac WallWrap 100

  Je speciální samolepící fólie určená k aplikaci na hrubé stěny a omítky. Fólii lze nalepit i na kamenné nebo cihlové zdivo. Jedná se o 55 µm slabý vysoce flexibilní film opatřený šedým lepidlem s vysokou počáteční lepivostí.

  Wall art Oracal 638

  Jedná se o 80 μ silnou fólii s vysokou lepivostí a snímatelným polyakrylátovým lepidlem pro polep hladkých omítek.

  Bannerová fólie Oracal 3451

  Jedná se o 80 μ silnou vysoce flexibilní fólii s vysokou lepivostí, která je určena pro aplikaci na bannery. Fólie je čtyřletá.

 • Laminační fólie litá, 8-letá ORAGUARD 290 lesk, 50 mic

  Materiál je dostupný v šířích 105, 140, 155 cm Lamino je určeno pro laminaci dlouhodobých exteriérových aplikací do 8-leté životnosti v exteriéru a pro použití s litou fólii na nerovné povrchy a do prolisů.

  Laminační fólie litá, 8-letá ORAGUARD 290F pro okenní grafiku, lesk, 50 mic

  Materiál je dostupný v šířích 140, 155 cm Lamino je určeno pro laminaci dlouhodobých exteriérových aplikací do 8-leté životnosti v exteriéru a pro použití s 3- leto one way vision fólii na nerovné povrchy 140, 155 cm

  Laminační fólie monomerická, 3-letá IP 2820-101 lesk, 80 mic

  Materiál je dostupný v šířích105, 137, 160 cm. Lamino je určeno pro laminaci krátkodobých aplikací do 3-leté životnosti v exteriéru a pro použití s monomerickou fólii.

  Laminační fólie monomerická, 3-letá IP 2820-200 mat, 80 mic

  Materiál je dostupný v šířích105, 137, 160 cm. Lamino je určeno pro laminaci krátkodobých aplikací do 3-leté životnosti v exteriéru a pro použití s monomerickou fólii.

  Laminační fólie monomerická, 3-letá IP 2820-200 mat, 80 mic

  Materiál je dostupný v šířích105, 137, 160 cm. Lamino je určeno pro laminaci krátkodobých aplikací do 3-leté životnosti v exteriéru a pro použití s monomerickou fólii.

  Laminační fólie podlahová 0,5-letá IP 2830-201, crystal mat, 100 mic

  Materiál je dostupný v šíři 122 cm a slouží pro laminaci podlahové grafiky na krátkodobější kampaně nebo na POP-up-ové stěny a sloupy.

  Laminační fólie podlahová 1-letá PRINTSHIELD, crystal mat, 100 mic

  Materiál je dostupný v šíři 104 cm a slouží pro laminaci podlahové grafiky na déledobější kampaně nebo na POP-up-ové stěny a sloupy.

  Laminační fólie polymerická, 5-letá IP 2810-200mat, 75 mic

  Materiál je dostupný v šířích105, 137, 160 cm. Lamino je určeno pro laminaci dlouhodobých exteriérových aplikací do 5-leté životnosti v exteriéru a pro použití s polymerickou fólii.

  Laminační fólie polymerická, 7-letá IP 2810-101 lesk, 70 mic

  Materiál je dostupný v šířích 105, 137, 160 cm. Lamino je určeno pro laminaci dlouhodobých exteriérových aplikací do 7-leté životnosti v exteriéru a pro použití s polymerickou fólii.

 • BBS papír 120 g

  Blue back side papír – zadní strana modrá je papír používaný pro tisk plakátů určených k výlepu billboardových ploch. Zadní modrá strana překrývá podkladový motiv, aby neprosvítal a nerušil vytištěný motiv, protože se plakáty lepí jeden přes druhý.Billboardové plakáty tiskneme solventem a UV tiskovou technologií požíváme na plakáty pro bližší pohledovou vzdálenost – vyšší rozlišení.

  CLV papír 150 g

  City light je translucentní bílý, voděodolný papír pro tisk plakátů určených k umístění do prosvětlených vitrín městského mobiliáře nebo jiných prosvětlených ploch. Rovněž ho používáme pro tisk větších sérií plakátů pro střední a menší pohledové vzdálenosti pro outdoorové využití. CLV papír potiskujeme především UV tiskovou technologií, která na jeho povrchu vykazuje nejlepší kvalitu a vyšší denzitu pro prosvětlení, než jiné technologie, při zachování vysokého rozlišení.

  Poster papír 135 g

  Je bílý natíraný papír s polomatným povrchem, pro tisk plakátů určených k umístění do interiérů, obchodů a výloh. Používáme pro tisk malých i větších sérií plakátů pro krátkou pohledovou vzdálenost. Poster papír potiskujeme především mildsolventní tiskovou technologií, která vykazuje nejlepší kvalitu a nejvyšší rozlišení takže plakáty mají nejblíže ofsetovému tisku. Plakáty se vkládají do rámů nebo do upínacích lišt.

  Poster papír 200 g

  Je bílý natíraný papír s polomatným povrchem, pro tisk plakátů určených k umístění do interiérů, obchodů a výloh. Používáme pro tisk malých i větších sérií plakátů pro krátkou pohledovou vzdálenost. Poster papír potiskujeme především mildsolventní tiskovou technologií, která vykazuje nejlepší kvalitu a nejvyšší rozlišení takže plakáty mají nejblíže ofsetovému tisku. Plakáty se vkládají do rámů nebo do upínacích lišt. Rozdíl mezi těmito dvěma papíry je v gramáži, takže tento papír je méně transparentní než 135 g varianta.

  Fotopapír 270 g

  Je bílý natíraný lesklý papír o vysoké gramáži, vhodný pro tisk fotografií a plakátů určených k umístění do interiérů, obchodů a výloh. Používáme pro tisk malých i větších sérií plakátů pro krátkou pohledovou vzdálenost. Tento fotopapír potiskujeme mildsolventní tiskovou technologií s použitím maximálního rozlišení, aby byly vaše fotografie kvalitou co možná nejbližší fotografickému tisku.

  Fotopapír 300 g lesk, glacier, satin

  Jsou bílé fotografické materiály s nejvyšší gramáží a speciálními povrchy, vhodnými pro tisk fotografií v nejvyšší kvalitě pro výstavy a autorský prodej. Povrch glacier neboli ledovec má pololesklý fotografický potah, skvělé barevné podání a vynikající optické vlastnosti. Povrch Satin je blízký fotografům známému VELVET fotopapíru. Fotopapíry potiskujeme pigmentovým 12-ti barevným systémem CANON LUCIA s nejvyšší možnou barevnou brilancí.

 • Banner becklit ENDUTEX 450 g/m2

  Je banner s opalescentního materiálu, určený pro prosvětlené aplikace pro napínání do světelných rámů, na prosvětlené expozice a světelné reklamní panely. K dispozici je do šíře 500 cm.

  Banner blockout ENDUTEX 510 g/m2

  Požíváme zpravidla na interiérové aplikace, kde je požadavek na jemný hladký povrch materiálu, jeho neprůsvitnost a malou tloušťku – například do výloh nebo pro roll- upové mechaniky. K dispozici je do šíře 320 cm.

  Banner blockout ENDUTEX 620 g/m2

  Je odlehčenější verzí předchozího banneru a používá se pro aplikace, kde je požadavek na nižší hmotnost při zachování vysoké pevnosti. K dispozici je do šíře 500cm. Materiál má certifikace M2 a B1

  Banner frontlit Endutex 450 g/m2

  Jedná se o nejčastěji používaný frontlit banner. K dispozici je do šíře 500cm. Materiál má certifikace M2 a B1. Je vhodný jak pro aplikace do interiérů, na výstavní expozice, tak i do exteriérů, díky své nižší plošné hmotnosti a dobré pevnosti i na velké spojované reklamní plochy.

  icon

  Banner frontlit Endutex 550 g/m2

  Tento frontlit s větším nánosem PVC materiálu na tkanině se hodí pro aplikace s vyššími nároky na pevnost nebo na malé plachty s oky bez nutnosti zpevňování okrajů. K dispozici je do šíře 500cm. Materiál má certifikace M2 a B1

  Banner Truck curtain glossy MEHLER 900 g/m2

  Je vysoce lesklý banner s nejvyšší pevností a gramáží, určený pro potisk a výrobu kurtnových (shrnovacích – nejvíce namáhaných) autoplachet . K dispozici je v šířích 300 a 320 cm. Autoplachty tiskneme solventem pro nejdelší barevnou stálost a následně aplikujeme tekutý laminát VG (vheecle graphic), určený speciálně pro automobilovou grafiku

  Banner Truck glossy MEHLER 680 g/m2

  Je vysoce lesklý banner se silnou osnovou a coatingem, určený pro potisk a výrobu autoplachet. K dispozici je v šířích 250, 300 a 320 cm. Autoplachty tiskneme solventem pro nejdelší barevnou stálost a následně aplikujeme tekutý laminát VG (vheecle graphic), určený speciálně pro automobilovou grafiku

  Bannerová fólie Oracal 3451

  Jedná se o 80 μ silnou vysoce flexibilní fólii s vysokou lepivostí, která je určena pro aplikaci na bannery. Fólie je čtyřletá.

  MESH hustý ENDUTEX MS 74, 340 g/m2

  Tato síťovina s vyskou hustotou tkaniny a bohatým coatingem na tkanině se hodí pro aplikace s vyššími nároky na pevnost, na velkoplošné aplikace, které se pohledově nemají lišit od plného banneru, ale přesto již splňují průsvitové požadavky perforovaného materiálu. K dispozici je do šíře 500cm. Materiál má certifikace M2 a B1

  MESH řídký ENDUTEX MS40 , 330 g/m2

  Tato pevná síťovina se nižší hustotou tkaniny a silným coatingem na tkanině se hodí pro meshové aplikace s nejvyššími nároky na průhled, na velkoplošné aplikace, které nabízí kvalitní průhled z vnitřní strany aplikace materiálu a současně nabízí větší propustnost vzduchu. Vhodnější je například pro upevnění na mobilních konstrukcích. K dispozici je do šíře 500cm. Materiál má certifikace M2 a B1

  MESH střední ENDUTEX RC 3, 370 g/m2

  Tato pevná síťovina se střední hustotou tkaniny a silným coatingem na tkanině se hodí pro meshové aplikace s nejvyššími nároky na pevnost, na velkoplošné aplikace, které již splňují průsvitové požadavky perforovaného a současně nabízí kvalitní průhled z vnitřní strany aplikace materiálu. K dispozici je do šíře 500cm. Materiál má certifikace M2 a B1ico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu