icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

Pultové stojánky

Přejít do E-shopu

Pultové stojánky se umísťují například v místě nákupu za účelem zviditelnění výrobku, a tak podporují jejich nakupování. Mezi výhodami tedy patří zlepšení prodeje díky zvýšené viditelnosti produktů, upoutání pozornosti zákazníků při propagačních akcích nebo při zavádění výrobků na trh, nižší nároky na úložní prostor (obaly se dodávají naplocho) a šetrnost k životnímu prostředí (obaly jsou recyklovatelné a vyrobeny z obnovitelných zdrojů). Jsou tedy flexibilním, rychlým a ekonomickým řešením reklamy.

Nabízíme řadu standardních obalů pro vystavení zboží na pultu, které je možno vidět na obrázku. Také existuje možnost navrhnout specifický stojánek na zakázku podle vašich představ. Tyto produkty Vám lze dodat zabalené naplocho nebo také předem složené.

 • PULTOVÉ STOJÁNKY

  Pultové stojánky vyrábíme z vlnité nebo strojní lepenky, kterou je po použití možno snadno recyklovat. Stojánky jsou konstrukčně pevné pro udržení určité zátěže, i když jsou na zvednutí a přenos značně lehké.

  Hliníkové lehčené desky tloušťky 2 – 4 mm Alubond

  Pro digitální UV potisk, polep laminovanou fólií nebo plotterovou grafikou, pro namáhané realizace nebo pro dlouhodobé a tvarově stálé aplikace v exteriéru používáme desky Alubond. Materiál je kombinací lehkého polyetylénového jádra v tenkých hliníkových deskách. V poměru ke své pevnosti a rozměrové stálosti má nízkou hmotnost a výborně odolává povětrnostním vlivům.
  Standardní rozměry: 2500x1250 mm, 3050x1500 mm.

  MIKRONDA – dutinkový polypropylen

  Pro potisk na UV technologii a polep řezanou grafikou nebo tištěnou a laminovanou fólií používáme rovněž polypropylenové dutinkové desky, jejichž výhoda je nízká hmotnost. Dutinkový (komůrkový) polypropylen je určen zejména pro interiéry, ale může být krátkodobě použit i pro exteriér. Vyznačuje se mimořádnou lehkostí a značnou houževnatostí. Lze použít pro potisk, výsek, ohýbání.
  Materiál je k dispozici v tloušťkách 3,0 - 10,0 mm
  Rozměry: dle typu a gramáže 2000x3000 mm a 1000x1400 mm

 • PULTOVÉ STOJÁNKY

  Pro výboru pultových stojánků se lepenka potiskuje UV technologií na stroji OCE ARIZONA 350 XT a DUST RHO 200 P10 se speciální úpravou pro potisk lepenek. Tato technologie nabízí fotografickou kvalitu tisku a široký barevný rozsah. UV barvy jsou vytvrzované UV světlem, které barvu do podkladového materiálu doslova „zataví“ čím je výslední grafika barvostálá a odolná proti poškrábání. Není zapotřebí ani dodatečná laminace. UV inkousty nevyzařují žádné škodlivé výpary, proto je tato technologie tisku ekologickou variantou.

 • PULTOVÉ STOJÁNKY

  Lepenky je možno ořezat do libovolného tvaru a formátu. Pro dosažení výsledného produktu je možné materiály řezat, případně i rylovat a skládat aby se ke klientovi dostal finální produkt. Tyto produkty tak najdou uplatnění v oblasti POS a POP ale i jinde. Zpracování provádíme na stole ZUND pro rylování a digitální výsek – ořez oscilačním nožem.

Dejte nám vědět, jakou máte představu

We will get back to you within 24 hours

ico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu