icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

Billboardy, big, mega

Přejít do E-shopu

Termín dodání tisku do 3 dnů. Odesíláme již do 24 hodin!

Tiskneme standardní i nestandardní rozměry billboardů pro Brno, Prahu a celou Českou republiku. Dokonce i pro větší kampaně může platit pravidlo co kus to originál. Pro naši tiskovou technologii není problém ani rozdíl v adrese nebo jiném obrazovém, např. regionálně odlišném motivu. Výroba billboardů je možná již od jednoho kusu digitálním tiskem.

Podle nejčastějších rozměrů se billboardy dělí na tyto typy:

 • EURO-formát 5,1 x 2,4m
 • BIG board 9,6 x 3,6m
 • SMART board 6 x 3 m
 • TISK A VÝROBA BILLBOARDŮ

  Tisk billboardů   provádíme na kvalitní billboardový papír, bannery a samolepící fólie a to již od jednoho kusu digitálně.

  • Krátkodobé kampaně tiskneme na billboardový papír – BBS 115 g/m2.
  • Střednědobé kampaně (cca 3 - 12 měsíců) tiskneme na vinylovou monomerickou fólii.
  • Dlouhodobé kampaně tiskneme na polymerický vinyl s laminací – záruka až 5 let na stálobarevnost nebo na vinylové plachty s oky a tunýlky pro s možností opakované instalace na více místech.

  Banner becklit ENDUTEX 450 g/m2

  Je banner s opalescentního materiálu, určený pro prosvětlené aplikace pro napínání do světelných rámů, na prosvětlené expozice a světelné reklamní panely. K dispozici je do šíře 500 cm.

  BBS papír 120 g

  Blue back side papír – zadní strana modrá je papír používaný pro tisk plakátů určených k výlepu billboardových ploch. Zadní modrá strana překrývá podkladový motiv, aby neprosvítal a nerušil vytištěný motiv, protože se plakáty lepí jeden přes druhý.Billboardové plakáty tiskneme solventem a UV tiskovou technologií požíváme na plakáty pro bližší pohledovou vzdálenost – vyšší rozlišení.

  Samolepící fólie monomerická 3-letá ORAJET 3164 lesk, mat

  Je monomerická 3-4 letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým nebo matným povrchem a čirým nebo šedým lepidlem permanentním nebo semipermanentním. Fólie je vhodná na krátkodobé a střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku bez laminace je 2 roky v exteriéru. Při laminaci se trvanlivost zvyšuje na 3 roky. Pro lepení je snadnější používat tloušťku 100μ. a proto tiskneme výhradně na fólii této tloušťky. Materiál je dostupný v šíři do 160 cm

 • TISK A VÝROBA BILLBOARDŮ

  Tisk billboardů provádíme solventními inkousty. Tisk probíhá na stroji HP Turbo Jet 8300 až na pěti rolích billboardového papíru současně – tedy rychlostí tisku 8ks EURO formátů, což je cca 90 m2 za hodinu. Výroba billboardů je tedy značně rychlá.

 • TISK A VÝROBA BILLBOARDŮ

  Billboardy a bigboardy tištěné na BBS papíru a samolepící fólii řežeme na automatické řezačce Fotoba XLD 1700 na pásy a následně balíme podle požadavků zákazníka a rozesíláme dle rozdělovníků kampaní. Tisky na vinylové plachty ořezáváme na řezacím stole ZUND a následně zpevňujeme okraje na vysokofrekvenční svařovací lince FIAB 918, opatřujeme plastovými nebo kovovými oky pro uchycení.

Dejte nám vědět, jakou máte představu

We will get back to you within 24 hours

ico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu