icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

Potřebujete poradit ?

icoprodukce1@srp-reklama.cz

ico736 624 830

cs

Billboardy, big, mega

Přejít do E-shopu

Termín dodání tisku do 3 dnů. Odesíláme již do 24 hodin!

Tiskneme standardní i nestandardní rozměry billboardů pro Brno, Prahu a celou Českou republiku. Dokonce i pro větší kampaně může platit pravidlo co kus to originál. Pro naši tiskovou technologii není problém ani rozdíl v adrese nebo jiném obrazovém, např. regionálně odlišném motivu. Výroba billboardů je možná již od jednoho kusu digitálním tiskem.

Podle nejčastějších rozměrů se billboardy dělí na tyto typy:

 • EURO-formát 5,1 x 2,4m
 • BIG board 9,6 x 3,6m
 • SMART board 6 x 3 m
 • TISK A VÝROBA BILLBOARDŮ

  Tisk billboardů   provádíme na kvalitní billboardový papír, bannery a samolepící fólie a to již od jednoho kusu digitálně.

  • Krátkodobé kampaně tiskneme na billboardový papír – BBS 115 g/m2.
  • Střednědobé kampaně (cca 3 - 12 měsíců) tiskneme na vinylovou monomerickou fólii.
  • Dlouhodobé kampaně tiskneme na polymerický vinyl s laminací – záruka až 5 let na stálobarevnost nebo na vinylové plachty s oky a tunýlky pro s možností opakované instalace na více místech.

  Banner becklit ENDUTEX 450 g/m2

  Je banner s opalescentního materiálu, určený pro prosvětlené aplikace pro napínání do světelných rámů, na prosvětlené expozice a světelné reklamní panely. K dispozici je do šíře 500 cm.

  BBS papír 120 g

  Blue back side papír – zadní strana modrá je papír používaný pro tisk plakátů určených k výlepu billboardových ploch. Zadní modrá strana překrývá podkladový motiv, aby neprosvítal a nerušil vytištěný motiv, protože se plakáty lepí jeden přes druhý.Billboardové plakáty tiskneme solventem a UV tiskovou technologií požíváme na plakáty pro bližší pohledovou vzdálenost – vyšší rozlišení.

  Samolepící fólie monomerická 3-letá ORAJET 3164 lesk, mat

  Je monomerická 3-4 letá fólie v bílé barvě nebo čirá s lesklým nebo matným povrchem a čirým nebo šedým lepidlem permanentním nebo semipermanentním. Fólie je vhodná na krátkodobé a střednědobé aplikace do exteriéru a dlouhodobé pro interiér. UV stabilita barev a materiálu při použití solventního tisku bez laminace je 2 roky v exteriéru. Při laminaci se trvanlivost zvyšuje na 3 roky. Pro lepení je snadnější používat tloušťku 100μ. a proto tiskneme výhradně na fólii této tloušťky. Materiál je dostupný v šíři do 160 cm

 • TISK A VÝROBA BILLBOARDŮ

  Tisk billboardů provádíme solventními inkousty. Tisk probíhá na stroji HP Turbo Jet 8300 až na pěti rolích billboardového papíru současně – tedy rychlostí tisku 8ks EURO formátů, což je cca 90 m2 za hodinu. Výroba billboardů je tedy značně rychlá.

 • TISK A VÝROBA BILLBOARDŮ

  Billboardy a bigboardy tištěné na BBS papíru a samolepící fólii řežeme na automatické řezačce Fotoba XLD 1700 na pásy a následně balíme podle požadavků zákazníka a rozesíláme dle rozdělovníků kampaní. Tisky na vinylové plachty ořezáváme na řezacím stole ZUND a následně zpevňujeme okraje na vysokofrekvenční svařovací lince FIAB 918, opatřujeme plastovými nebo kovovými oky pro uchycení.

Dejte nám vědět, jakou máte představu

Do 24 h se vám ozveme

ico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu