icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

Roll-upy

Přejít do E-shopu

Roll–up je lehký a skladný stojan pro okamžitou prezentaci firmy či konkrétních produktů. Je možné ho využít na veletrhu, výstavním stánku či konferenci.

Představují jednu z nejpoužívanějších forem indoorové reklamy. Jsou ideálním řešením v případě, že hledáte nástroj efektivní prezentace. Mezi přednosti patří jednoduchá složitelnost, mobilnost a také možnost výměny motivů bannerů po ukončení kampaně.

V jednom zakoupeném balíčku získáte spolehlivý systém, plnobarevný potisk a praktickou přenosnou tašku. Spolu s vynikající ochranou grafiky při přepravě jsou i předurčeny pro časté skládání, rozkládání a přemisťování. Roletkový stojan postavíte bez námahy do 2 minut, některé i rychleji.

Jednotlivé systémy se odlišují rozměry, způsobem uchycení grafiky, použitými materiály, vzhledem, stabilitou, kvalitou a tím i cenou.

 • ROLL-UP BANNERY

  Banner blockout ENDUTEX 510 g/m2

  Požíváme zpravidla na interiérové aplikace, kde je požadavek na jemný hladký povrch materiálu, jeho neprůsvitnost a malou tloušťku – například do výloh nebo pro roll- upové mechaniky. K dispozici je do šíře 320 cm.

  Polypropylen roll-up display film IP 2903

  Materiál je vhodný pro širokou škálu aplikací. Vyznačuje se vynikající rovinatostí a je tedy ideálním řešením pro roll-up systémy nebo pro P.O.S. systémy. Je polomatný a vysoce odolný proti vodě a poškrabání. Tento polotuhý, jednostranný materiál poskytuje vysokou kvalitu tisku. Materiál je silný 190μ a gramáž má 170 g/m2 Potiskujeme mildsolventem a UV tiskem a používáme i pro prosvětlené aplikace.

  Roll up display grey back

  Efektivní varianta roll up filmu, stejné vlastnosti jako ROLL UP DISPLAY silver back. Šedá zadní strana tlumí prosvítání protisvětla. Tisk do šíře 137 cm.

  Roll up display silver back

  Luxusní varianta roll up filmu, stříbrná zadní strana, díky čemu neprosvítá žádné světlo. Tisk do šíře 137cm a potisk ve fotorealistické kvalitě. Recyklovatelný polyesterový materiál. V kombinaci s UV nebo latexovým tiskem zcela ekologický produkt.

  Expertex Double

  Jedná se o textil s výhodou možnosti oboustranného tisku. 100% polyesterový textil s luxusním saténovým povrchem a černou proložkou vhodný na plesy, akce, jako dekorace závěsy apod. Výhodou je neprosvítající světlo. Ohnivzdorný materiál, má certifikace M1 a B1. Je vhodný pro UV tisk a je dostupný do šíře 510cm. V kombinaci s UV tiskem je zcela ekologický produkt.

  icon
  icon
  icon
  icon
  icon
 • ROLL-UP BANNERY

  Roll-Up Design   – Systém s luxusním vzhledem bez nožiček, který je ovšem velice stabilní. Navíjení plátna úplně zespodu zabezpečuje maximální viditelnost grafiky.   Roll up   má celo-stříbrné hliníkové tělo s plastovými bočnicemi a poloteleskopickou vzpěrnou tyč o výšce 200 cm.

  Roll-Up Klasik – Nejběžnejší na trhu, mechanika je u nás dostupná v šíři 80, 85 a 100 cm. Opět lehká, jednoduše přenosná mechanika se skládací vzpěrnou tyčkou, která se zasouvá do otvoru v hliníkovém tele. Ekonomická varianta kvalitního a stabilního roll up-u.

  Roll-Up Ekonomik   – Vysoce stabilní bannerový systém, s masívnější a o něco těžší konstrukcí než má Roll-up Start. Má také stejný design. Plátno se z něj navíjí úplně od země. Výsledkem je výborná viditelnost grafiky a také elegantní vzhled, při kterém je navíc samotný systém minimálně viditelný. K dispozici máme šíře 80 a 85 cm.

Dejte nám vědět, jakou máte představu

We will get back to you within 24 hours

ico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu