icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

O nás

Již od roku 2002 se neustále zdokonalujeme a vyvíjíme, abychom zrealizovali Vaše grafické nápady v co nejvyšší kvalitě a v dohodnutém termínu.

Všechny naše velkoformátové i malonákladové tiskové stroje barevně kalibrujeme, aby Vaše tisky byly barevně co nejvěrnější a u všech velkých zakázek kontrolujeme barevnost s certifikovaným nátiskovým vzorem.

Každý rok inovujeme a zlepšujeme nejen naše tiskové i dokončovací vybavení, ale i pravidelně proškolujeme naše zaměstnance. V roce 2015 jsme pořídili tiskový hybridní stroj na desky i role Durst P10 200 s rozlišením až 1000 dpi a rolový 5m tiskový stroj Durst Rho 512R s rozlišením až 900 dpi, v roce 2016 jsme vybavili nové oddělení na řezání hliníkových profilů pro světelné i nesvětelné rámy na textil. V roce 2017 jsme pořídili nový malonákladový archový stroj Konica Minolta bizhub PRESS C1070.

V roce 2015 jsme se stali 100 % ekologickou tiskárnou, dbáme na naše životní prostředí a snažíme se k němu chovat zodpovědně. Třídíme odpady a nepoužíváme inkousty, které zatěžují životní prostředí, snažíme se vždy tisknout s co nejnižší odpadovou náročností. Používáme pouze 100 % VOC free certifikované barvy s certifikáty Nordic Swan Ecolable a Greenguard GOLD certifikací. Šetříme tak naše životní prostředí a zdraví našich zaměstnanců.

Naše poslání je:

Umožnit naším zákazníkům využívat naše barevně přesné a dokonale ostré výtisky pro nejefektivnější propagaci svých produktů a služeb.

VIZE:

Chceme patřit mezi nejmodernější, nejrychlejší a současně nejkvalitnější poskytovatele digitálního velkoformátového tisku v našem městě, v České republice a v Evropě. Chceme, aby náš tým profesionálů, ukazoval a nabízel našim zákazníkům nová a lepší řešení pro jejich současné potřeby. Tím budeme posouvat hranice možností našich zákazníků neustále dopředu. Chceme být stále k dispozici, připraveni pro Vaše požadavky, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, vždy nablízku, ve vašem počítači, tabletu nebo telefonu v rámci našeho W2P systému.

ZAMĚŘENÍ:

Naše tiskárna sleduje vývojové trendy v oboru a zaměřuje se nejen na tisk venkovní reklamy, ale i na tisk a kompletní dodávky lehkých prezentačních systémů,tisk grafiky pro veletrhy a výstavy, zejména textilních materiálů s konfekcí pro rámové a závěsné systémy, potisk textilních a deskových materiálů pro oblast interiérového designu a tisk POS materiálů pro in-store komunikaci.

STRATEGIE:

Stále rozšiřujeme a modernizujeme naše technologické zázemí. To nám umožňuje zvolit vždy optimální tiskovou technologii, vhodnou pro realizaci Vašich zakázek. Naše společnost je držitelem certifikace řízení kvality ISO 9001 a certifikace environmentální odpovědnosti ISO 14001 To nám pomáhá udržovat a zachovávat kvalitu a opakovatelnost procesů od zadání zakázky, přes procesy ve výrobě, včetně systémů kontroly a předání zakázky, aby se mohl náš zákazník na výsledek zakázky vždy spolehnout a aby odpovídal vždy přesně tomu, co si zákazník zadal.ico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu