Produkty
Navigace

Plánovací kalendáře 2013

Termín dodání tisku do 3 dnů. Odesíláme již do 24 hodin!

V naší nabídce naleznete několik druhů plánovacích kalendářů – roční, měsíční a dva speciální zaměřené na evidenci pracovních dní. V nabídce máme plánovací kalendáře pro rok 2013. Plánovací kalendáře umožňují různou grafickou úpravu s možností prezentace firmy apod. V případě, že chcete kalendář hlavně jako designový prvek, přejděte do sekce nástěnné kalendáře.

Roční plánovací kalendář

Letopočet lze umístit vlevo, na střed, či vpravo. Zelená plocha může být využita pro loga, texty, fotky, popřípadě celou dodanou grafiku.

Měsíční plánovací kalendáře

Letopočet a název měsíce lze umístit vlevo, na střed, či vpravo, do jednoho nebo dvou řádků. Zelená plocha může být využita pro loga, texty, fotky, popřípadě celou dodanou grafiku. Pod spodní linku je možno do jednoho řádku napsat krátký text, název firmy nebo slogan.

Plánovací kalendář č. 1

Pro grafiku je určena celá zadní strana. Grafiku Vám můžeme navrhnout my, či použijeme Vaši vlastní, kterou nám dodáte.

Plánovací kalendář č. 2

Letopočet a název lze umístit vlevo, na střed, či vpravo, do jednoho nebo dvou řádků. Zelená plocha může být využita pro loga, texty, fotky, popřípadě celou dodanou grafiku. Pro grafiku lze využít také celou zadní stranu jako u varianty č. 1.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat:

e-mail: produkce1@srp-reklama.cz telefon: +420 736 624 830

Nezávazná poptávka:

Jméno a přijmení:
E-mail:*
Telefon:
Poptávám:*
POPAI 9001+14001 Vytiskněte si