icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

Fotografové

Pro fotografy

Víme, že jedině nejvyšší kvalita zobrazení při tisku Vašich fotografií je pro Vás rozhodujícím faktorem ve výběru partnera pro tisk.

Když se Vám Vaší kamerou podaří zachytit jedinečný okamžik, barvu nebo prostor, potřebujete, aby výsledná reprodukce byla co možná nejblíže Vámi poznané realitě nebo ještě dokonalejší.

Snažíme se využít dostupné tiskové technologie a tiskové materiály pro co nejvěrnější zobrazení na co nejširší škále materiálů a povrchů.

Tiskneme na kvalitní 300 g fotopapíry, malířská plátna, ale i samolepy, deskové materiály, plexi a textil.

Každá tisková technologie má své výhody i omezení. Dopředu seznámíme našeho klienta s možnostmi materiálů, inkoustů i strojů. Umíme dát přednost nejvyšší kvalitě i cenové dostupnosti požadované tiskové realizace.

Pro tisk barevných a černobílých fotografií v nejvyšší kvalitě jsme pořídili 44-palcovou tiskárnu Canon IPF 8100.

V nabídce máme kalibrovaný tisk na lesklý, glacier a saténový fotopapír 300 g/m2 a vynikající backlit. Kalibrace provedl pan Viktor Navrátil – takže jsou velmi dobré.

Unikátní 12-ti barevný pigmentový inkoustový systém LUCIA společnosti Canon poskytuje široké spektrum barev s vysokou přesností a perfektním vyvážením díky průkopnickému použití jak RGB, tak CMYK inkoustů. Dvě tiskové hlavy obsahující 30 720 trysek, přesně umisťují 4pikolitrové inkoustové kapky.

Černobílý fotografický tisk ještě nikdy nevypadal tak dobře. Kombinace černého, matného černého, šedého a foto šedého inkoustu poskytuje plynulé přechody bez zrnitosti pro neuvěřitelně realistické černobílé fotografie. Tiskárna otevírá cestu četným aplikacím velkého formátu, jako je fotografie svateb, křtů a rychle rostoucí obor portrétů.

A co je stejně důležité, tiskárna iPF8100 vám umožní vytvářet trvalé tisky světlostálé po dobu 100 let. S bezokrajovým tiskem až do šířky 42” budou dělat vaše tisky maximální dojem.

Pokud vyžadujete širší formát vašich tisků, nabízíme tisk na MIMAKI JV3 nebo JV 5 do šíře materiálu 1600 mm z jednoho pásu. Stroje využívají mildsolventní inkousty s ještě vyšší barevnou stálostí a odolností v exteriéru.

nejčastěji tiskneme na 260 g lesklý fotopapír s možností lesklé, matné nebo saténové laminace, na samolepy s různým stupněm venkovní stability a délkou záruky, na malířská plátna, bannry na vypnutí do rámů a další materiály.

Pokud nestačí tisková šíře 1600 mm nebo chcete Váš motiv tisknout přímo na deskové materiály, můžete využít náš tiskový stroj DURST Rho 600 s šíří tisku 2000 mm.

Stroj tiskne UV světlem stabilizovaným polymerizujícím inkoustem na PVC desky, Kapa desky, Plexisklo, MDF desky, dřevo, ale i textilní materiály, papír, samolepu a bannery různých kvalit a povrchů.

Typický je pro tuto technologii tisku sametový povrch připomínající VELVETOVé fotopapíry.

A pokud potřebujete skutečně mamutí obrazy, vytiskneme Vám bannery nebo textily do šíře pásu 3,2 nebo 5 metrů. A i tyto se dají spojovat svařováním nebo šitím.

Pro blízkou pohledovou vzdálenost však tyto technologie mají svoje limity v podobě velikosti tiskového bodu podle použití příslušných tiskových hlav.ico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu