icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

Potřebujete poradit ?

icoprodukce1@srp-reklama.cz

ico736 624 830

cs

DURST RHO P10 200

Náš nový tiskový stroj DURST P 10 200 definuje nové standardy v produkčním digitálním velkoformátovém tisku. Tiskárna kombinuje rychlost a kvalitu bez kompromisu.

Náš nový Durst P10 200 je univerzální 2 metra široká UV tiskárna, vybavená poslední generací Durst Quadro Array 10 tiskovými hlavami s velikosti kapky 10 pl, která dosahuje rozlišení 1000dpi bez ztráty rychlosti. Tato kompaktní a robustní tiskárna je vytvořena pro nepřetržitý provoz, takže přináší do naší tiskárny vysokou produktivitu a to znamená nejkratší možné termíny dodávek pro největší projekty našich zákazníků.

Rho P10 200 tiskne v konsistentní kvalitě na velké množství deskových i rolových materiálů pro venkovní i vnitření značení, reklamu, POP a POS projekty, obalářské materiály a backlightové aplikace pro luxusní zboží.

Náš nový DURST P 10 200 je vybaven speciální výbavou pro potisk lepenek a papírových materiálů, která je důležitá pro rychlý a bezpečný tisk POS a POP stojanů, obalů a kartonových materiálů v precisní kvalitě a při ekologicky příznivých podmínkách. Stroj tiskne ekologicky certifikovanými inkousty s velmi širokým barevným rozsahem a certifikací Nordic Swan, Green Guard certification.

Klíčové výhody technologie pro naše zákazníky:

  • Vysoká kvalita tisku při vysokých rychlostech tisku
  • Nepřetržitý tisk, který zvyšuje produktivitu a umožňuje dodat velké tiskové zakázky včas
  • Perfektní soutisk přední a zadní strany desek pro oboustranné projekty
  • Zařízení pro tisk z role na roli pro tisk rolových materiálů
  • Zařízení pro potisk lepenek a kartonů pro rychlé a velmi kvalitní tisky Vašich POS a POP instalací a in-Store kampaní.

Financováno

<     Zpět na všechny strojeico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu