icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

DURST RHO 320R

Durst Rho 320r je UV rolová ( UV RTR) tiskárna, která používá pro tisk speciální elastické UV vytvrditelné inkousty Rho Roll ink, určené pro tisk rolových materiálů včetně textilů.

Na stroji tiskneme backlighty na backlight film nebo na CLV papír, bannery, elastické i pevné textilie i speciální textilní materiály určené pro prosvětlení do LED světelných panelů, jako je Dynajet, Samba, samolepící fólie, plakáty na papír, polyetylen, polypropylenové i polyesterové filmy.

Inkoust Rho-roll ink má certifikát NORDIC Swan – ekologické nezávadnosti a je certifikovaný i pro provozy, jako jsou mateřské školky a dětská hřiště a podobně.

 

Durst Rho 320r má tiskovou šíři 320 cm a tiskne v reálných produkčních rychlostech podle počtu průchodů 20 až 80 m2 za hodinu. Stroj jsme zařadili do našeho portfolia, aby nám pomohl jednak výrazně zvýšit tiskové rozlišení a barevnou kvalitu tisků na širší rolová média (tisk velkoplošných map s velikostí textů kolem 6 – 8 bodů není pro stroj problém) a také především proto, abychom zvládali i větší tiskové objednávky, u kterých už kvalita tisku na stroji Scitex Xl jet nestačí, v expresních termínech.

 

Tisková hlavy Durst Quadro Array 28 pl a vysoká barevná sytost inkoustů, umožňují dodávat našim klientům barevně dokonalé a ostré tisky při vysoké produktivitě a nulové ekologické zátěži. Stroj nám tak pomůže ještě zvýšit kvalitu našich služeb ve prospěch našich klientů a urychlit samotný proces tisku, pro ještě kratší dodací termíny. Zároveň nám umožní potiskovat v šíři 3,2 metrů lehké textilní materiály, které jsou vhodné do světelných boxů a vypínacích rámů, které se používají pro dekoraci obchodních ploch a výloh v prodejních centrech, v oblasti veletržní grafiky, na sportovní akce a na speciální eventy nebo papírové plakáty velkých rozměrů v šíři tiskové role až 320 cm, které jsou určeny do prosvětlených scrollovacích systémů.ico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu