icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

Potřebujete poradit ?

icoprodukce1@srp-reklama.cz

ico736 624 830

cs

Barevný archový tiskový stroj Canon IP 6000 VP

Zařízení imagePRESS C6000VP je digitální barevný tiskový stroj, jenž poskytuje kvalitu obrazu, která je srovnatelná s ofsetovou produkcí.

Vyznačuje se ještě vyšší kvalitou tisku, mimořádnými možnostmi konečných úprav a významnou produkční kapacitou, a předznamenává tak další vývoj v produkci i příležitostech k zisku.

Vlastnosti

  • Tiskne stálou produkční rychlostí 1800 archů / hod na všech gramážích 70 – 300 g/m2 rychlost stroje při tisku 4/4 je 900 archů / hod, tedy 1800 oboustranně potištěných letáků A4 za hodinu
  • Vzhled a kvalita jsou velmi těžko rozpoznatelné od ofsetového tisku
  • Kvalita obrazu srovnatelná s ofsetovým tiskem
  • Inovativní technologie
  • Přesný tisk s konzistentní stabilitou výstupu
  • Maximální produktivita na média s gramáží až 300 g/m²
  • Vysoká spolehlivost maximalizuje zisk
  • Univerzální konečné úpravy


Ještě vyšší kvalita

Sladěním četných technologických inovací byl vytvořen kvalitativní standard, kterým je imagePRESS. Například toner V společnosti Canon s velmi jemnou velikostí částic a zapékání bez použití fixačního oleje společně s vylepšenými technologiemi řízení obrazu, které zajišťují optimalizaci lesku, dodávají vynikající konečný vzhled na všech médiích.

Očekávané a odpovídající barvy jsou garantovány prakticky po celé délce tiskových výstupů zásluhou systému ARCDAT (Advanced Image Control System) společnosti Canon a naší nové technologie stabilizace sytosti barevného toneru.

Výjimečné rychlosti a produktivita

Rychlost produkce dosahuje 60 obr./min, a to i při použití silných médií nebo médií s povrchovou vrstvou až do gramáže 300 g/m². Maximální zásoba médií může činit 10 000 listů vložených až do 8 různých zdrojů. To při použití toneru V společnosti Canon umožňuje dosáhnout 8hodinovou dobu nepřerušované produkce.

Vysoce přesný tisk

Canon Intelligent Registration Technology (IRT) zajišťuje výjimečnou přesnost předo-zadní a stranové registrace. Advanced Smoothing Technology (AST) zvyšuje kvalitu tisku dokumentů obsahujících kombinaci textu a složité grafiky. Effective Resolution System provádí inteligentní úpravy obrazu na základě způsobu, jakým vnímá výtisky pouhé lidské oko.

Advanced Air-Assisted Feeding System pro podávání s využitím vzduchu zajišťuje vysokou spolehlivost zásluhou ultrazvukového systému detekce dvojitého podání, který rozezná podání více listů najednou a vyřeší je bez přerušení provozu.

<     Zpět na všechny strojeico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu