icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

Potřebujete poradit ?

icoprodukce1@srp-reklama.cz

ico736 624 830

cs

Barevný archový tiskový stroj Konica Minolta Accurio Press C7090

Zařízení iKonica Minolta Accurio Press C7090 je digitální barevný tiskový stroj, jenž poskytuje kvalitu obrazu, která je srovnatelná s ofsetovou produkcí.

Vyznačuje se ještě vyšší kvalitou tisku, mimořádnými možnostmi konečných úprav a významnou produkční kapacitou, a předznamenává tak další vývoj v produkci i příležitostech k zisku.

Vlastnosti

  • Tiskne stálou produkční rychlostí 1800 archů / hod na všech gramážích 70 – 300 g/m2 rychlost stroje při tisku 4/4 je 900 archů / hod, tedy 1800 oboustranně potištěných letáků A4 za hodinu
  • Vzhled a kvalita jsou velmi těžko rozpoznatelné od ofsetového tisku
  • Kvalita obrazu srovnatelná s ofsetovým tiskem
  • Inovativní technologie
  • Přesný tisk s konzistentní stabilitou výstupu
  • Maximální produktivita na média s gramáží až 300 g/m²
  • Vysoká spolehlivost maximalizuje zisk
  • Univerzální konečné úpravy


Ještě vyšší kvalita

Sladěním četných technologických inovací byl vytvořen kvalitativní standard, kterým je imagePRESS. Například toner V společnosti Canon s velmi jemnou velikostí částic a zapékání bez použití fixačního oleje společně s vylepšenými technologiemi řízení obrazu, které zajišťují optimalizaci lesku, dodávají vynikající konečný vzhled na všech médiích.

Očekávané a odpovídající barvy jsou garantovány prakticky po celé délce tiskových výstupů zásluhou systému ARCDAT (Advanced Image Control System) společnosti Canon a naší nové technologie stabilizace sytosti barevného toneru.

Výjimečné rychlosti a produktivita

Rychlost produkce dosahuje 60 obr./min, a to i při použití silných médií nebo médií s povrchovou vrstvou až do gramáže 300 g/m². Maximální zásoba médií může činit 10 000 listů vložených až do 8 různých zdrojů. To při použití toneru V společnosti Konica Minolta umožňuje dosáhnout 8hodinovou dobu nepřerušované produkce.

Vysoce přesný tisk

Canon Intelligent Registration Technology (IRT) zajišťuje výjimečnou přesnost předo-zadní a stranové registrace. Advanced Smoothing Technology (AST) zvyšuje kvalitu tisku dokumentů obsahujících kombinaci textu a složité grafiky. Effective Resolution System provádí inteligentní úpravy obrazu na základě způsobu, jakým vnímá výtisky pouhé lidské oko.

Advanced Air-Assisted Feeding System pro podávání s využitím vzduchu zajišťuje vysokou spolehlivost zásluhou ultrazvukového systému detekce dvojitého podání, který rozezná podání více listů najednou a vyřeší je bez přerušení provozu.

<     Zpět na všechny strojeico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu