icoSilné technologické zázemí

icoEkologický provoz

icoObjednávky 24/7 - eshop

icoPo-Pá 8:00-15:00

Černobílý archový tiskový stroj Konica Minolta bizhub press 1052
Černobílý archový tiskový stroj Konica Minolta bizhub press 1052
Černobílý archový tiskový stroj Konica Minolta bizhub press 1052

Černobílý archový tiskový stroj Konica Minolta bizhub press 1052

Zařízení Konica Minolta bizhub press 1052 je navrženo pro tiskárny, které vyžadují nejvyšší standardy, neboť produkuje nejostřejší výtisky a dokáže bezproblémově zpracovávat mnoho různých médií.

Vlastnosti

  • Plná rychlost produkce napříč všemi médii až do 300 g/m2
  • Nejostřejší text a obrázky nejvyšší kvality ve své třídě
  • Vysoce přesná registrace
  • Možnost práce s různými médii
  • Výjimečné možnosti konečných úprav včetně vynikající vazby


Další informace

Zařízení imagePRESS 1110 společnosti Canon, postavené na platformě technologie vysoce úspěšné řady imagePRESS C6000VP, přináší nové úrovně kvality tisku, produktivity a všestrannosti pro černobílou produkci středního objemu.

Maximální produktivita

Toto zařízení je ideální pro zpracování čehokoli, ať již jde o opakující se projekty, o menší projekty nebo o tisk komplexních variabilních dat. Zařízení imagePRESS 1110 nabízí fantastickou rychlost produkce 110 výtisků za minutu. Díky velikosti papíru až 19,2” x 13” a potenciální kapacitě 10 000 listů je zařízení imagePRESS 1110 schopnou alternativou monochromatického offsetového tisku, přičemž nabízí více něž 1,5 hodiny nepřetržité produkce.

Výkon není omezen na určitý úkol. Tento systém trvale udržuje plnou produktivitu při tisku na širokou škálu médií od 52 do 300 g/m2, hravě a rychle zvládá cokoli od předtištěných vložených listů až k průhledným fóliím a přebalům.

Výjimečná kvalita tisku

Nově vyvinutý jednodílný toner eB společnosti Canon vytváří čistou a sytou čerň a dvojitý válec vyvíjecí jednotky minimalizuje kropenatost a vytváří plnější plochy.

Aktivní registrace stránky (zajišťuje zarovnání zepředu dozadu s přesností 0,5 mm) a dvojitý červený laser umožňují skutečné rozlišení 1 200 dpi s 256 odstíny. Vytváří nejhladší rohy, nejčistší přechody a nejostřejší obrázky a text, jaké si lze představit.

Bezkonkurenční spolehlivost

Podávání s podporou vzduchu zaručuje nepřekonatelnou spolehlivost. Temperováním vzduchu je zajištěno správné podávání médií, která jsou nabité statickou elektřinou. Další ventilátory zajišťují dokonalé podávání, nabírání a separaci médií. Pokročilý ultrazvukový systém detekce dvojitého podávání uvnitř velkokapacitních zásobníků papíru detekuje podání více listů a napravuje možné potíže, aniž by došlo k narušení provozu.

< Zpět na všechny strojeico

Profesionální výsledek

ico

Velkoformátový i malonákladový tisk

ico

Desítky špičkových tiskáren

ico

Výrazná barevná sytost

ico

Vysoké rozlišení

background

Objednejte si vaši objednávku online

Pohodlně přímo v našem Web2Print e-shopu

Přejít do E-shopu